European Martial Arts Association

Wing Tsun

Školy na Slovensku   |  Košice

2 - mesačný KURZ SEBAOBRANY - Máj - Jún 2022

Pripravili sme pre vás 2-mesačný kurz sebaobrany, ktorého cieľom je:
- zlepšiť vaše schopnosti reagovať v boji
- posilniť a spevniť vaše telo
- zlepšiť zvládanie stresových situácií
- zvýšiť sebadôveru
- ďalej sa naučíte, ako pomocou jednoduchých princípov efektívne reagovať v boji, ale aj v iných každodenných situáciách

Na konci kurzu si preveríme vaše schopnosti nadobudnuté na tréningoch. Po úspešnom absolvovaní skúšky získate certifikát o absolvovaní daného kurzu.

Doplňujúce info:
- kurz je vhodný pre ženy a mužov od 15 rokov
- cena kurzu je 70 Eur
- počet účastníkov je obmedzený

Na kurz sa môžete hlásiť telefonicky na: +421917581295

alebo správou cez FB

Tešíme sa na vás!

Wing Tsun Košice

Wing Tsun je čínske bojové umenie, ktoré patrí medzi najefektívnejšie  bojové systémy. Je založené na priamočiarosti a krátkych úderoch, ktoré zasahujú tie najcitlivejšie časti ľudského tela. Podstata systém Wing Tsun je ukrytá vo využívaní princípov, ktoré majú korene v čínskej filozofii. Princípy, ktoré si osvojíte tréningom tohto bojového  umenia majú rovnako efektívne využitie v boji ako aj v reálnom živote. Pravidelným tréningom získate návyk ako správne reagovať v boji a ako zvládať rôzne stresové situácie. Cieľom tréningu je tak tiež zvýšiť vašu kondíciu a silu. Samozrejme viac informácii sa dozviete na tréningu.

WT škola v Košiciach pôsobí od roku 1993. Patrí medzi prvé školy na Slovensku, ktoré pôsobili pod organizáciou HWTO (Hungary Wing Tsun Organization).  Od septembra 1995 bola súčasťou EWTO (European Wing Tsun Organization).V tomto období chod školy zabezpečovali inštruktori Ľubomír Raček, Richard Kapalko a Branislav Spišák. V roku 2011 sa Košická WT škola stala členom novovzniknutej organizácie EMAA - European Martial Arts Association. Momentálne je pod vedením inštruktora Branislava Fecka.
   
Kde nás nájdete:
Čsl. armády 11 (Fitclub San-Van)

Tréningy:
Pondelok:   18:15 - 19:45
Streda:        18:15 - 19:45

Kontakt:
Tel.: 0917 581 295
e-mail: fecko@emaa.sk
FB stránka: link